``Güvenliğiniz Emin Ellerde``

Silivri Kamera Alarm Sistemleri adı altında uzun yıllar faliyet gösteren firmamız yapmış olduğu kurulumlar ve güvenlik çözümleriyle binlerce ev ve iş yerinde müşterilerin huzur ve güvenliğini sağlamaktadır. Güler yüzlü; satış, teknik ve destek ekipleriyle gerek kurulum öncesi gerek kurulum sonrası müşterilerine eşsiz güvenlik hizmeti sunmaktadır. Firmamızın en önemli prensibi, sadece yapmış olduğu satışlarla değil satış sonrası garanti ve garanti dışı durumlarda her zaman müşteri yanlısı olup müşterinin güvenini ve memnuniyetini kazanmaktadır.

Sariyer Alarm Kamera Sistemleri Vizyonumuz

Kurumsal

Silivri Kamera Alarm  bir Tekno155 Güvenlik Sistemleri Kuruluşudur. Sektörde büyüğüp gelişmekte olan ve müşterilerine daima kaliteli hizmet sunan Tekno155 Güvenlik Sistemleri bu kalite ve hizmetini daha fazla müşteriye ve bölgeye duyura bilme adına Silivri Alarm Kamera Sistemlerini hayata geçirmiştir.

Misyonumuz çok sayıda müşteri kazanmak olmayıp daha geniş kitlelere ulaşarak nitelikli ve bilinçli müşteri kitlesine ulaşmaktır.

Tekno155 Güvenlik Sistemleri, ev ve işyerleri için güvenlik çözümleri sunan Türkiye’nin önde gelen güvenlik firmalarından’dır. 2009 yılında kurulan Tekno155, tüm Türkiye’ye yayılan hizmet ağı ile onbilerce müşterisine  geniş kapsamlı ve yenilikçi güvenlik çözümleri sunmaktadır.
Kurulduğu günden bu yana tek işi güvenlik olan Tekno155; sektörel tecrübesi, sunduğu güvenlik çözümleri, güçlü teknik ekibi, küresel markalarla ve güler yüzlü hizmeti ile hem bireysel hem kurumsal müşterilerin tercihi olmuştur.

0

BÜYÜK PROJE DENEYİMLERİ

0

PROJELERİ ZAMANINDA BİTİRME

0

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

0

TEKNİK EKİP YETERLİLİĞİ

0
Kurulum Yaptığımız Müşteri Sayımız
0
Servis Sunduğumuz Müşteri Sayımız
0
Alarm Gözlem Takip Müşteri Sayımız
0
Toplam Müşter Sayımız

Hizmetlerimiz

Silivri Kamera Alarm bünyesinde: Kamera Sistemleri, Alarm Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Telefon Santrali, Şifreli Kapı Sistemleri, Turnike ve Bariyer Sistemleri, Alarm İzleme Merkezi, Araç Takip Sistemleri, Personel Takip Sistemleri, Plaka Tanıma Sistemleri, Network Kurulum ve Alt Yapı Sistemlerinin tamamının kurulumunu ve Servis Hizmetini sunmaktadır.
1

Silivri Alarm Sistemi

Silivri Alarm sistemleri ile İşyerinizde evinizde ofisinizde ,küçük büyük hertürlü işletmelerde güvenliğinizi gururla sağlamaktayız.

4

Silivri Personel Takip Sistemi

Şirketlerin personellerin kontrol ve takibini donanım ve yazılımlar sayesinde verimli şekilde gerçekleştirip maaşlarının hesaplanmasını sağlar.

bebekbakici

Silivri Wifi Bebek ve Bakıcı Güvenliği

Günümüzde birçok anne ve baba çalışma hayatının içirisinde bulunmaktadır. Bu durum  bebek ve çocuk kamerasını zorunlu hale getirmiştir.

2

Silivri Kamera Sistemi

Kurumlarınızın ve sizlerin güvenlik riskini analiz yaparak önceliklerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun kamera sistemleri çözümleri sunuyoruz.

5

Silivri Araç Takip Sistemi 

Araç Takip Sistemi, filo işletme giderlerini azaltan ve personelin 7/24 denetlemesi ile hizmet/üretim kalitesini arttıran hizmetler bütünüdür.

plakatanıma

Silivri Plaka Tanıma Sistemi 

Plaka Tanıma Sistemi, Hgs ve Ogs sistemi sitelerde, işyeri ve kurumlarda güvenlik düzeyini arttırarak bariyerlerden hızlı geçiş imkanı sağlar.

3

Silivri Yangın Alarm Sistemi

Profesyonel tasarlanmış bir yangın alarm sistem evinizi, işyerinizi, çevrenizi ve en önemlisi canınızı bir facianın oluşmasından korur.

6-1

Silivri Geçiş Kontrol Sistemi

Geçiş Kontrol Sistemlerinde kullanılan dedektör ve elektronik malzemelerle bölgesel tarama ve kişi tespiti yapılarak güvenli geçişler sağlar.

alarmgözlem

Silivri Alarm Gözlem Merkezi

Alarm Gözlem Merkezimiz ile alarm sinyalleriniz Polis, Ambulans ve  İtfaiye ekiplerine hızlıca ulaşır; Böylece daha güvende olursunuz.

Servislerimiz

Silivri Güvenlik Sistemleri bünyesinde: Kamera Servisi, Alarm Servisi, Yangın Alarm Servisi, Geçiş Kontrol Servisi, Telefon Santrali, Şifreli Kapı Servisi, Turnike ve Bariyer Servisi, Alarm İzleme Merkezi, Araç Takip Servisi, Personel Takip Servisi, Plaka Tanıma Servisi, Network Kurulum ve Alt Yapı Servislerinin tamamının kurulumunu ve Servis Hizmetini sunmaktadır.
alarm

Silivri Alarm Servisi

Firmamız her marka Alarm Sisteminin bakım ve servis hizmetini yaparak sizlerin güvende olamasını sağlar. Böylece gözünüz arkada kalmaz.

pdks

Silivri Personel Takip Servisi

Firmanızda bulunan PDKS veya Personel Devam Kontrol Sisteminin gerek yazılım gerek ise donanım servisini firmamız sağlamaktadır.

bakim

Silivri Periyodik Bakım Anlaşması 

Periyodik bakım hizmetleri arıza giderme, periyodik bakım ve yedek parça sağlama hizmetlerini sağlamaktır.

kamera

Silivri Kamera Servisi

Kamera Sisteminizin daha sağlıklı çalışmasını ve arzalarının giderilmesi için firmamız daima en kaliteli servis hizmetini sizlere sunmaktadır.

telefon

Silivri Telefon Santral Servisi

Her Marka Telefon Santrallerinizde meydana gele bilecek arza ve bakım hizmeti firmamız tarafından profesyonel ekiplerimiz tarafından verilmektedir.

turnike

Silivri Turnike ve Bariyer Servisi

Turnike sistemlerinde isteğe göre turnikelerin üzerine parmak izi okuyucu; kart okuyucu veya yüz tanıma okuyucuları monte edilebiliyor.

kır bas

Silivri Yangın Alarm Servisi

Konvansiyonel ve Adresli Yangın Sistemlerinizin peryodik bakım ve servis hizmetini firmamız sunmaktadır. Böylece can ve mal kaybınız azalır.

geçiş sistemi

Silivri Geçiş Kontrol Servisi

Turnikilerinizde, Boy Geçiş Dedektörlerinizde ve Şifreli Kapı Sistemlerinizde oluşacak arzalar firmamız tarafından giderilmektedir.

sariyer-network-servisi

Silivri Network Servisi 

 Cat5, Cat5E, Cat6 ve Fiber Optik Multimode Singlemode yapısal altyapı kablolama projelerinde, anahtar teslim sistem çözümlerini, marka

KAMPANYALARIMIZ

Ekran Alıntısı1
Ekran Alıntısı2
Ekran Alıntısı3
oto
Ekran Alıntısı
Ekran Alıntısı4

BLOG

TEKNOLOJİ HABERLERİ

REFERANSLARIMIZ

KEŞİF VE SERVİS TALEBİ

Adres:

Merkez Mahallesi Zeynebiye Caddesi No: 13
Halkalı / Küçükçekmece / İstanbul

Tel:

(0212) 470 3 155

Fax:

(0212) 696 95 15

Mail:

info@tekno155.com

Çalışma Saatleri:

Hafta İçi: 08:30 - 19:00

Cumartesi : 08:30 -15:00

Web Adresimiz:

www.tekno155.com